DEVÇİT...

Üretİm güç İstİkrar

dünyanın en kalİtelİ ÇİT MARKASI

 DEV ÇİMLİ ÇİT


PROFESYONEL MONTAJ EKİPLERİ

FABRİKADAN DİREK SATIŞ

 GALVANİZ ÖRGÜ TEL

ÖNCELİĞİMİZ GÜVENLİĞİNİZ

 

Ürünlerimiz

Panel çit sistemleri alternatif ürünlere göre daha ekonomik, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturmaktadır. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilebilmektedir. Bakım gerektirmeyen panel çit sistemleri, sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilmektedir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan panel çit sistemlerimiz aynı zamanda estetiktir.
Dekoratif amaçla kullanılan Dev Çim Çit genel olarak villa, cafe, site, kolej vb. yerlerin dış mekanlarında estetik amaçla kullanılmaktadır. Güneş ışınlarına karşı uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Tek başına uygulaması yapılabildiği gibi Panel Çit, Örgü Tel, Ferforje ve Portatif Çit‘in üzerine bağlanarak ta hem çok sağlam hemde dekoratif bir görüntü oluşturmaktadır.
Düzlemsel Jiletli tel sistemleri yüksek güvenlik amacıyla kullanılmaktadır. Malzeme hammaddesi Galvaniz, 430 Kalite paslanmaz ve 304 Kalite Paslanmaz şeklinde 3 çeşit olarak üretilmektedir. Uygulama alanlarındaki güvenlik seviyesine göre 45cm, 60cm ve 90cm yüksekliklerinde montajı yapılmaktadır. 0,5mm inceliğindeki jilet sacı ve keskin uçları bulunmaktadır. Düzlemsel jiletli teller, mevcut çitin üzerinde estetik duruşunun yanı sıra güvenliğinizi de üst seviyelere çıkarmaktadır.
Boru direkli tel çitin uygulaması çeşitli ebatlardaki boru çit direkleri, 3 metre ara ile açılan temel çukurlarına dikilir. 4,5 metre ara ile iki adet ve köşe dönüşlerinde iki adet payanda direği dikilir. Direklerin eğri kısmına 3 sıra dikenli tel çekilir.
Yüksek güvenlikli çit ile çevirdiğimiz alanlarımızda güvenlik seviyesini daha yukarı çıkarmak için sistemin üzerine jiletli tel uygulaması yapılması firmamızca tavsiye edilmektedir.
Dekoratif panel çitler çevrenin estetiği için tercih edilmektedir. Daha güzel bir görünüm ile güvenliği sağlamak için bu tarz panel çiftler kullanılır. Dekoratif panel çit özel tasarımlara sahiptir.
En çok sanayi bölgelerinde kullanılan trapez sac pano aynı zamanda yol kenarlarında, sitelerde, park ve bahçelerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenlik kaygısı yaşanılan durumlarda trapez sac panoların üst bölgelerine dikenli veya jiletli teller geçirilebilir. Renk olarak en çok gri veya yeşil renkte olan trapez sac panolar kullanışlı bir kaplama ürünü olarak ön plana çıkarlar.
Panel çit kapısı, güvenliği etrafına panel çit sistemleri entegre edilerek sağlanan alanlara giriş çıkışın güvenli bir şekilde sağlanması amacıyla kullanılan üründür. Aynı zamanda güvenli alanlar için güvenlik noktası olarak da tasarlanabilen kapılardır. Dört farklı kategoride bulunmaktadırlar: Tek kanat panel çit kapısı, çift kanat panel çit kapısı, sürgülü panel çit kapısı ve kollu bariyer panel çit kapısı. Bu dört farklı kategoriden en uygununu müşteriler kullanılacak alan doğrultusunda tercih ederler ve

Hakkımızda

DEVÇİT FABRİKASI; tecrübesi ve köklü üretim ve montaj hizmetleriyle müşterilerinin gönlünde taht kurmuştur. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istenilen kalitede çit ve tel ihtiyaçlarını karşılamak için görev aldık. Sektörümüzde çit tedarik ve montaj firması olarak firmamız ilk günkü çalışma azmimiz ile sektörün en büyük firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Müşteri portföyü ile birlikte ülkemizin önde gelen inşaat firmalarına çit, özel imalat çit, spor sahaları ve çelik konstrüksiyon konularında destek ve hizmet vermekteyiz. Firmamız sürekli gelişen ve değişen malzeme ve pazarda öncü olmayı hedeflemektedir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ürün ve montaj hizmeti sunmak için pazardaki malzeme ve piyasa koşullarında geliştirme ve yenilik yapma rolünü üstlenmektedir.  Mevcut lokasyonumuzda, bütçenize ve tedarik etmek istediğiniz ürünlerin kalitesine göre siz değerli müşterilerimize hızlı ve zamanında teslimat için çalışıyoruz. Her koşulda size layık olmak için elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimize inanıyoruz. 

Müşteri Geribildirimleri

 • image description

  Gülay Esmen

  Bahçem için küçük bir siparişim oldu.  Çok kısa bir süre içerisinde ürünleri getirip montajını yaptılar.
  Melih Beye ilgisi için çok teşekkür ederim.

 • image description

  Fatih Yeğin

  İşlerinde gerçekten profesyonel çalışıyorlar. Yerinde çözüm üretmekte uzman bir kadrosu var. Malzeme kalitesi birinci sınıf.

 • image description

  Hüseyin Baylan

  Ürünlerin imalatını kendileri yapıyorlar. Çim Çit üretimini yerinde görme fırsatım oldu. Üretimden teslimata kadar çok iyi hizmet veriyorlar. Ayrıca 5 yıl garantili ürünler.

Referanslarımız

Bu kısma fotoğraf için küçük bir açıklama yazabilirsiniz.
Bu kısma fotoğraf için küçük bir açıklama yazabilirsiniz.
Bu kısma fotoğraf için küçük bir açıklama yazabilirsiniz.

İletişim

HARİTADA AÇ

İletişim

Barbaros Mahallesi. 5301.Sokak No:15
35050 İzmir, Türkiye

05459123535
02323843535

Merkez Fabrika